Веб-квест

Квест-гра 
Мандрівка материками  і океанами.
Результати мандрівки тут
До участі запрошуються учні 7 класу.
Переможцем мандрівки стане той, хто правильно і найшвидше виконає завдання.
Початок гри  31 березня.
Завдання будуть друкуватися у вівторок і у п'ятницю.
Учасники гри реєструються за даним посиланням.
Анкета
Завдання 1. 
За даним посиланням склади пазли і визнач материк, до якого ми вирушимо у подорож. Назву материка запиши у анкеті.
Пазл
Анкета 1
На материку, на який ми потрапили, ми побачили багато цікавого.....    
Завдання 2
Анкета 2 тут
Нам сподобалося подорожувати. Ми сіли на корабель і попливли... Та потрапили у великий шторм, корабель прибило до землі. Ми побачили такі краєвиди 
Завдання 3.
На якому материку  ми опинилися?
Відповідь зафіксуй у анкеті № 3
Шановні мандрівники. Тримайтеся групи (виконуйте вчасно завдання), бо ми вже і так погубилися по різних материках. А хто повернеться додому?
Завдання 4.   
Ключове слово, яке не з'єднане з кросвордом,  запиши у анкеті
Завдання 5
Мандруючи великим Північним Х материком ми опинилися у його найвужчій частині. Дійшли до  південної точки і нашій подорожі перешкодила водойма ( чи це річка, чи протока, чи канал - ми не знали). Хтось запропонував переплисти її на великому човні. Ми довго не думали. Берег новий не забарився. Як відбувалася ця подорож і що ми побачили можна довідатися з інтерактивного малюнка ( див. внизу). Як ви думаєте на який материк ми потрапили?   АНКЕТАЗавдання 6. 
Мандрівка наша продовжується. На карнавалі ми познайомились із цікавим мандрівником - Жаком Паганелем. Він розповів, що був учасником цікавої та таємничої пошукової подорожі. Але з часом у нього виникли прогалини у пам'яті. Залишилась лише картаДопоможемо відновити події. Заповни анкету.
ЗАВДАННЯ 7
Наш корабель взяв курс по 37 пд паралелі на схід. Ми потрапили на чарівний материк, на якому побачили багато рослин і тварин, яких ніде не зустрічали. Давайте підпишемо їх. Будьте уважні, у завданні закралась помилка. Завдання.
ЗАВДАННЯ 8
Після мандрівки чарівним материком ми відправились у подорож  на північ. Пропливали біля цікавого острова. Що ми там побачили?  Підказки зашифровані у малюнку.


Розшифруй малюнок і дай відповідь на запитання.
1. Який острів привернув нашу увагу?
2. Яке явище природи тут відбувається?
3. Особливості цього явища саме на цьому острові.
Відповідь запиши у анкеті. АНКЕТА 8.
ЗАВДАННЯ 9
Після екскурсії на цей дивовижний острів ми вирішили повернутися додому. Проплили водами Індійського, Атлантичного океанів. І були вже на порозі Гібралтарської протоки..... Та почався сильний шторм, корабель втратив керування, великі хвилі несли нас у невідомість. Через три дні все стихло. Перед нами чи то острів,чи материк?
 Ми дісталися острова, про який згадують: зелений острів, на якому раніше побував дивний чолов'яга Ерік Рудий, весь у хутрі та з войовничим поглядом, від якого ставало моторошно...На цьому острові захотілось знайти якісь нові цікаві рослини, помилуватися запашними квітами, насолодитися буйством зелені..Але моряки відмовили нас, мотивуючи це тим, що ми будемо розчаровані, до того ж застудимось, занадто там вже холодно...Дивно...
Про який острів йде мова?    ВІДПОВІДЬ запиши тут.

Наша подорож завершена.
На щастя, наш материк не далеко.  Втомлені, з великими враженнями по повернулися додому.
РЕЗУЛЬТАТИ КВЕСТУ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ 12 ТРАВНЯ. Поспішайте завершити завдання.Спостерігайте за результатами мандрівки у таблиці "РЕЗУЛЬТАТИ МАНДРІВКИ"

Немає коментарів:

Дописати коментар